ЗАПРАВКА кондиціонерів

Кондиціонер в кабіні вантажівки

Теплі дні вже не за горами, а за ними спекотне і спекотне літо, і добре якщо кабіна вашого автомобіля оснащена кондиціонером, а то і системою клімат контролю, яка забезпечує постійну комфортну температуру в салоні вашого транспортного засобу.

Але, нажаль, буває і так що після довгої зими ваш кондиціонер просто напросто не працює, а то і взагалі не подає ознак життя.

В ході діагностики системи кондиціонування автомобіля проводяться такі роботи, фахівці перевіряють як працює компресор, так само дивляться яке колічествофреонана даний момент в кондиціонері, і чи достатньо його для нормальної роботи обладнання. Крім того перевіряється можливість витоку і загальна герметизація системи. На основі отриманої інформації здійснюється ремонт системи кондиціонування. Сама діагностика займає близько півгодини часу і проводиться професіоналами із застосуванням спеціального обладнання.

Причинами поломки кондиціонера можуть служити різні чинники, але як правило це додатковий перегрів самого кондиціонера. Як правило неприємності пов’язані з несправністю кондиціонера усуваються за коштами заменисломанних деталей зазвичай це сальники, підшипники, кільця, шланги тощо. Так само проводиться промивка системи кондиціонера, усунення різноманітних витоків, за допомогою пайки радіаторів. Іноді, для нормальної роботи кондиціонера, можетпотребоваться, заміна фільтрів.

Ціна ремонту, кондиціонера залежить від моделі автомобіля, а так само наскільки своєчасно ви звернулися в сервіс по ремонту кондиціонерів.